Ja si ťa nedám

Napísala 

Vzhľadom na tisícky nových pacientov, ktorých len na Slovensku každoročne zaskočí diagnóza rakoviny, kvalitných informácií je stále málo. Príbeh dvoch žien, ktoré dokázali vybojovať vlastný boj s touto chorobou.

Diagnóza rakoviny zasahuje závažným spôsobom do života človeka i jeho rodiny, mení ich doterajšie plány, prináša zložité emócie a skúšky. Táto kniha chce priniesť nielen fakty o priebehu liečby a rady odborníkov (MUDr. Peter Minárik, MUDr. Vladimír Bella, Z. Árvayová, Doc. MUDr. Eva Valovičová, CSc.), ale aj emocionálne silné osobné výpovede dvoch pacientiek, ktoré boli ochotné úprimne vypovedať o tom, ako sa vyrovnali s diagnózou i náročnou liečbou, ako hľadali stratené zdravie a čo všetko im táto choroba vzala, no paradoxne aj dala. Rozhovory s ľuďmi, ktorí zvládli neľahkú etapu liečby onkologického ochorenia, dokázali s rakovinou vybojovať vlastný boj, a ich príbehy a rady lekárov môžu byť povzbudením aj pre ďalších chorých a ich blízkych.

Knihu Ja si ťa nedám si môžete objednať na tel. č. 0908 069 388, stojí 6 € a na info(zavináč)klub50.sk, zašleme vám ju poštou na dobierku, poštovné neplatíte.

Posledná úprava 01.09.2015